Știați că puteți oferi sprijin financiar activităților Parohiei Plevna, fără să plătiți efectiv niciun leu?
Pr Gabriel Toma: 27-01-2016 09:01:49 in Misiune
 Slujirile bisericești: filantropice, catehetice (cercul catehetic parohial „Ucenicii sfinților”), gospodărești (șantier pentru renovarea bisericii parohiale) și culturale (editarea unui volum dedicat vieții și slujirii exemplare a părintelui Mihai Constantin) desfășurate în Parohia Plevna pot fi susținute fără implicare financiară directă, ci doar prin simpla completare a formularului de redirecționarea a 2% din impozitul deja plătit către stat în anul trecut.
  Dacă vă regăsiți în lucrarea pastorală desfășurată de noi, vă rugăm să luați în calcul posibilitatea completării acestui formular.