Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Știați că puteți oferi sprijin financiar activităților Parohiei Plevna, fără să plătiți efectiv niciun leu?
Pr Gabriel Toma: 27-01-2016 09:01:49 in Misiune
 Slujirile bisericești: filantropice, catehetice (cercul catehetic parohial „Ucenicii sfinților”), gospodărești (șantier pentru renovarea bisericii parohiale) și culturale (editarea unui volum dedicat vieții și slujirii exemplare a părintelui Mihai Constantin) desfășurate în Parohia Plevna pot fi susținute fără implicare financiară directă, ci doar prin simpla completare a formularului de redirecționarea a 2% din impozitul deja plătit către stat în anul trecut.
  Dacă vă regăsiți în lucrarea pastorală desfășurată de noi, vă rugăm să luați în calcul posibilitatea completării acestui formular.



Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2017 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator