Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Săptămâna vizitelor pastorale de toamnă, ziua a treia
Pr Gabriel Toma: 04-09-2015 06:42:47 in Misiune

   Sfârșit de vacanță mare. Nepoții din București gustă din plin ultimele zile de viață la țară. S-au jucat, au mâncat fructe și legume culese chiar cu mâinile lor, au îngrijit vietățile „de pe lângă casa omului”. Din când în când și-au amintit că au de pregătit lecturi și oarece teme de vacanță. Aceste experiențe în casa bunicii vor fi un fundament de neclintit pentru dezvoltarea lor ca oameni întregi.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator