Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
FAMILIA ÎN TRECUTUL COMUNITĂȚII NOASTRE -oameni normali în vremuri normale (I)
Pr Gabriel Toma: 05-02-2016 10:40:49 in Lumini din trecut
 Familia lărgită a părintelui Ilarion Fiera (sfârșit de secol XIX). Se observă lesne prezența cărții, ca o punerea în aplicare a dezideratului hrisostomic „părinte nu e cel ce naște, ci cel ce crește și educă”.
Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator