Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Darurile dragostei creștine
Administrator: 02-12-2017 09:47:27 in Filantropie
   
    
    Sub adumbrirea Maicii Domnului, credincioșii oferă daruri pentru activitatea filantropică, tradițională deja,  intitulată Coșul Sfintei Filofteia.
    Anul acesta, lucrarea filantropică se va îndrepta către orfanii din parohie, ca mângâiere și ajutor pentru familiile în care copiii sunt crescuți de un singur părinte.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator