Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Avem cameră foto. Știm să o utilizăm?
Pr Gabriel Toma: 04-04-2016 09:20:28 in Cateheză
  Perspectiva, secțiunea de aur, relația cu soarele, mișcareapoezia, sunt câteva din legile imaginii fotografice, pe care „Prietenii sfinților” din parohia Plevna au încercat să le înțeleagă și să le aplice atunci când utilizează o cameră foto. Activitatea desfășurată vineri, 1 aprilie 2016, face parte din secțiunea a treia a proiectului catehetic „Biserica și școala din sufletul meu”, căutându-se descoperirea tinerilor talentați (adică a celor ce au talant).

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator