Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Iată, eu stau de vorbă cu Dumnezeu
Administrator: 27-02-2017 04:03:21 in Cateheză
Lecția catehetică săptămânală, parte a continuului program predicatorial şi catehetic din parohia Plevna, a abordat, duminică 26 februarie 2017, problematica modului in care trupul participă la rugăciune, semnificația şi proveniența gesturilor ce însoțesc convorbirea cu Dumnezeu dar şi tâlcuirea formelor rugăciunii şi a contextului în care acestea sunt rostite.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator