Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Foaia parohială, ediție pentru pelerinaj
Administrator: 09-11-2016 09:04:08 in Cateheză
Aducerea icoanei Maicii Domnului din Mitropolia Clujului la hramul mănăstirii Slobozia şi participarea enoriaşilor din parohiile Bărăganului la venerare a prilejuit editarea unui nou număr al foii parohiale, dedicat minunilor lucrate de Maica Domnului prin intermediul icoanei sale plângătoare.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator