Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Parteneriat în lucrarea filantropică din spital
Administrator: 19-02-2017 01:43:02 in Știri pe scurt
Parohia Plevna continuă si în 2017 parteneriatul cu Asociatia de Medicină pentru Sănătate Publică. În lucrarea de mângâiere şi sprijin pentru mamele ce au copii bolnavi, enoriaşii din Parohia Plevna au participat la activitățile intitulate "Daruieşte o încurajare" şi "Marțişor".

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator