Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Ne-au sosit colindători
Administrator: 23-12-2016 11:11:35 in Știri pe scurt
Ne-au sosit colindatori, Florile dalbe, Noaptea pe la cantatori. Si ne zic mereu, mereu, Florile dalbe, Si-L aduc pe Dumnezeu. Dumnezeu adevarat, Florile dalbe, Soare-n raze luminat. Ne-au sosit colindatori, Florile dalbe, Noaptea pe la cantatori.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator