Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Măsuri PSI înaintea Sărbătorilor
Administrator: 23-12-2016 09:26:27 in Știri pe scurt
Pregătind buna desfăşurare a serviciilor liturgice din perioada marilor sărbători din lunile decembrie 2016 şi ianuarie 2017, s-au actualizat şi măsurile şi regulile pentru prevenirea incendiilor. Personalul cultului, clerical şi neclerical, a identificat la nivel teoretic şi practic posibilele situații de risc ce pot apărea în timpul serviciilor liturgice. Cu aceeaşi ocazie s-au verificat stingătoarele de incendiu, conform normelor în vigoare.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator