Parohia Plevna
Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Episcopia Sloboziei si Calarasilor
Noutate misionar-pastorală de sfârşit de an
Administrator: 10-12-2016 09:07:15 in Știri pe scurt
Cu binecuvântatea Preasfințitului Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei şi Călăraşilor, a fost editat şi acum distribuit prin pangarul bisericii Calendarul bisericesc pentru anul 2017. Alături de însemnarea sfinților din fiecare zi, calendarul, sub formă de agendă, conține scurte rugăciuni, indicații de tipic şi rânduieli bisericeşti utile pentru viața de credință a fiecărui fiu al Bisericii.

Parohia Plevna

Site-ul web oficial al Parohiei Plevna din Protopopiatul Lehliu - „Mulţumire fie adusă deci lui Dumnezeu, Celui ce ne face pururea biruitori în Hristos şi descoperă prin noi, în tot locul, mireasma cunoştinţei Sale!” 2 Cor 2, 14
Parohia Plevna, Biserica Ortodoxa, Plevna, Episcopia Sloboziei si Calarasilor, Protopopiatul Lehliu

 
Copyright 2018 - Parohia Plevna

Powered by NETCreator & Lacasuri Ortodoxe
NETCreator